Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Hareketli bir gün olabilir. Günü sağlıklı etkinliklerle geçirmek enerjinizi daha doğru şekilde kullanmanızı sağlayacaktır. Hayatınıza yeni bir soluk getirmek ve alışkanlıklar edinmekle ilgili girişimlerinizi ertelemeyin, bugün sizin için fazlasıyla ideal olabilir.
Boğa
Banka, miras, ödemeler gibi çeşitli parasal konular gündeminize gelebilir. Yanlış yatırım ve harcamalardan kaçınmak için ne yaptığınızı, kime güvendiğinizi iyi bilmelisiniz. İç sesinizi dinlemek, hep bastırdığınız duyguları daha rahat duymanızı sağlayacaktır.
İkizler
Günü evinizde geçirebilirsiniz. Bu sadece eksikleri tamamlamak ve ev işi yapmak değil, kendinize ve ailenize zaman ayırmakla da ilgili olabilir. Aranızdaki soğuk rüzgarları dindirmek için birbirinize fırsat tanımalısınız.
Yengeç
Çevrenize veya iş yaptığınız kişilere fikirlerinizi iletebilirsiniz. Bir işi tamamlamak, bir organizasyon yapmakla ilgili tüm detaylarda başarılı olabilirsiniz. Bunu yaparken insanlara bir baskı uygulamadığınızdan emin olmalısınız.
Aslan
Kendinize olduğu kadar başkalarına karşı yoğun bir gündeminiz olabilir. Size ve fikirlerinize ihtiyaç duyan kişilerle işbirliği yapabilirsiniz. Bugün, o insanlardan kendileri için bir şeyler yapıyor olmanın önemini öğrenmiş olacaksınız.
Başak
Mesafeli duruşunuzu bozmak istemeyebilirsiniz. Sessiz kalmanın faydalarını bazı sorunların dışında kalarak görebilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili sorunlara eğilmelisiniz. Direnç göstermek yerine yapıcı olmanızda fayda var.
Terazi
Sizin için önemli olanın ne olduğuna karar vermelisiniz. Bu noktada endişeleriniz ve olumsuz tecrübelerinize daha fazla yer vermemek atacağınız ilk adım olabilir. Hayatınızdaki insanlara ve size verdikleri fikirlere karşı dikkatli hareket etmelisiniz.
Akrep
Hayatınızı nasıl daha işlevsel ve pratik hale getireceğinize dair düşünceleriniz yoğunlaşabilir. Gereksiz konulara takılıp kalmak yerine kendinize yeni hedefler koymalısınız. Bu konuda istekli oluşunuz hem çevrenizden hem de yaşadıklarınızdan size olumlu geri dönüşler ve destekler getirebilir.
Yay
Önünüzdeki engelleri kimin koyduğunu anlamalısınız. Kendi hatalarınızı görmek ve sizi buna düşüren sorunlara odaklanmak, girdiğiniz ortamlarda daha farklı bir tutum sergilemenizi sağlayacaktır. Eleştirel yapınızı törpülemelisiniz.
Oğlak
Yeni insanlar tanıyacağınız platformlarda bulunabilirsiniz. Bu tanışmalar size olaylara farklı açılardan bakmakla ilgili ipuçları verebilir. Hem ilişkileriniz hem de girişimleriniz canlanıyor.
Kova
Yaşananlara sadece duygular açısından bakmamalısınız. Duygularınızı mantığınızla yorumlamaktan vazgeçmeyin. Bu size kaybettiğiniz sandığınız noktalarda nasıl kazanç elde edeceğinizi de gösterecektir.
Balık
Ortaklı işlerinizde, tutumlarınız dikkatleri çekebilir. Kaş yaparken göz çıkarmak noktasına gelmemek için insanlarla aranıza duvar örecek konulardan ve konuşmalardan uzak durmalısınız. İşbirliği ve organizasyon becerilerinizi doğru üslupla süslemelisiniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.