Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Zonguldak Haber Girişi: 09.06.2021 - 11:17, Güncelleme: 09.06.2021 - 11:17

'Kendisine toptancı dedik ama tam bir Avcı!'

 

'Kendisine toptancı dedik ama tam bir Avcı!'

'Kendisine toptancı dedik ama tam bir Avcı!'
Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) İl Başkanı Fatih Keleş, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İl Sekreteri Muammer Avcı’yı hedef alan açıklamalarda bulundu. Avcı’nın mesleği olan toptancılık üzerinden eleştiri yapan Keleş, “Kendisine toptancı dedik lakin kendisi tam olarak bir Avcı. Parti içerisindeki kavgadan sıyrılarak avına odaklanmakta.” dedi.   “HAVA POMPALAMASI” AK Partili Muammer Avcı’ya yönelik eleştirilerde bulunan Başkan Keleş, “Son zamanlarda Ak parti yöneticileri yaptıkları açıklamalarla bizleri her defasında şaşırtıyor, iktidara yeni gelmişler gibi vaatlerini dinliyoruz. Dinliyoruz ama Zonguldak 20 senelik Ak Parti iktidarından payına ilgisizlik, göç, işsizlik ve hamaset almıştır, bunu da gayet iyi biliyoruz.  Mesela son dönemlerde öyle donanımlı, her konuya hakim, bir çok görev tanımını kendisine tanıyan, adete bir il başkanı, hatta ve hatta bakan gibi hareket eden toptancı bir arkadaşımız gençlere istihdam müjdeleri, Zonguldak'ın karayolları projelerini tarihler falan vererek vatandaşa duyuruyor. Kendisine toptancı dedik lakin kendisi tam olarak bir Avcı. Parti içerisindeki kavgadan sıyrılarak avına odaklanmakta. Bu arkadaşımızın açıklamasında bizi ilgilendiren kısım ise 20 yıllık bir iktidar olduklarını görmezden gelerek, utanmadan her defasında yol, istihtam, yaşam standartlarının artacağına dair sürekli hava pompalaması.” ifadelerini kullandı.   “HEMHAL OLACAĞIZ” Ak Parti politikalarını sert dille eleştiren DEVA Parti İl Başkanı Fatih Keleş, “Zonguldak yolları, bizim bu şehre olan sevgimiz ve inancımız gibi hiç bitmedi ama 20 yıllık iktidar utanmadan her defasında yollar diyerek vaat verebiliyor. Zonguldak'ın istihdam olanakları yine 20 yıllık bu iktidar dönemine kadar bu kadar aşağılara düşmemiş, bu şehir bu kadar göç vermemişti ama halen istihdam diye biliyorlar. Zannedersiniz iktidara yeni gelmişler gibi...  Hayat standartları meselesine gelecek olursak vatandaşın Ak Parti yöneticisi arkadaşlarımızın standartlarını yakalamasına imkan yok. Vatandaşın elinde bir hayat var, o da büyük fedakarlıklarla gece gündüz çalışıp evladına helal lokma götürmek için harcanıyor. İşte biz DEVA Partisi olarak gece gündüz çalışıp evladına helal lokma götürmenin mücadelesini veren velilerimizin, emeğinin karşılığını aldığı bir dönemi yaşatmak için mücadele veriyoruz. Devletin bankasından yandaşa milyonlarca dolar para akıtıp ödeme almayanların değil; öğrenciden, çiftçiden, emekliden, işçiden yana olan bir Türkiye'yi inşa etmenin mücadelesini veriyoruz. DEVA Partisi olarak Zonguldaklı hemşerilerimizin aklıyla kimsenin alay etmesine imkan vermeyecek, gece gündüz demeden şehrimiz için çalışıp, vatandaşımızla hemhal olacağız.” dedi.
'Kendisine toptancı dedik ama tam bir Avcı!'

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) İl Başkanı Fatih Keleş, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İl Sekreteri Muammer Avcı’yı hedef alan açıklamalarda bulundu. Avcı’nın mesleği olan toptancılık üzerinden eleştiri yapan Keleş, “Kendisine toptancı dedik lakin kendisi tam olarak bir Avcı. Parti içerisindeki kavgadan sıyrılarak avına odaklanmakta.” dedi.

 

“HAVA POMPALAMASI”

AK Partili Muammer Avcı’ya yönelik eleştirilerde bulunan Başkan Keleş, “Son zamanlarda Ak parti yöneticileri yaptıkları açıklamalarla bizleri her defasında şaşırtıyor, iktidara yeni gelmişler gibi vaatlerini dinliyoruz. Dinliyoruz ama Zonguldak 20 senelik Ak Parti iktidarından payına ilgisizlik, göç, işsizlik ve hamaset almıştır, bunu da gayet iyi biliyoruz.  Mesela son dönemlerde öyle donanımlı, her konuya hakim, bir çok görev tanımını kendisine tanıyan, adete bir il başkanı, hatta ve hatta bakan gibi hareket eden toptancı bir arkadaşımız gençlere istihdam müjdeleri, Zonguldak'ın karayolları projelerini tarihler falan vererek vatandaşa duyuruyor. Kendisine toptancı dedik lakin kendisi tam olarak bir Avcı. Parti içerisindeki kavgadan sıyrılarak avına odaklanmakta. Bu arkadaşımızın açıklamasında bizi ilgilendiren kısım ise 20 yıllık bir iktidar olduklarını görmezden gelerek, utanmadan her defasında yol, istihtam, yaşam standartlarının artacağına dair sürekli hava pompalaması.” ifadelerini kullandı.

 

“HEMHAL OLACAĞIZ”

Ak Parti politikalarını sert dille eleştiren DEVA Parti İl Başkanı Fatih Keleş, “Zonguldak yolları, bizim bu şehre olan sevgimiz ve inancımız gibi hiç bitmedi ama 20 yıllık iktidar utanmadan her defasında yollar diyerek vaat verebiliyor. Zonguldak'ın istihdam olanakları yine 20 yıllık bu iktidar dönemine kadar bu kadar aşağılara düşmemiş, bu şehir bu kadar göç vermemişti ama halen istihdam diye biliyorlar. Zannedersiniz iktidara yeni gelmişler gibi...  Hayat standartları meselesine gelecek olursak vatandaşın Ak Parti yöneticisi arkadaşlarımızın standartlarını yakalamasına imkan yok. Vatandaşın elinde bir hayat var, o da büyük fedakarlıklarla gece gündüz çalışıp evladına helal lokma götürmek için harcanıyor. İşte biz DEVA Partisi olarak gece gündüz çalışıp evladına helal lokma götürmenin mücadelesini veren velilerimizin, emeğinin karşılığını aldığı bir dönemi yaşatmak için mücadele veriyoruz. Devletin bankasından yandaşa milyonlarca dolar para akıtıp ödeme almayanların değil; öğrenciden, çiftçiden, emekliden, işçiden yana olan bir Türkiye'yi inşa etmenin mücadelesini veriyoruz. DEVA Partisi olarak Zonguldaklı hemşerilerimizin aklıyla kimsenin alay etmesine imkan vermeyecek, gece gündüz demeden şehrimiz için çalışıp, vatandaşımızla hemhal olacağız.” dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve karar67.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.