Astroloji

 

 

 
Akrep (29.10.2020)
Geçmiş ilişkiniz iş yerinize sizleri görmek için gelebilir. Yeniden başlamak adına özür dilese de sizleri ikna etmesi zor olacaktır. Kırgınlığınızın geçmesi için zamana ihtiyacınız vardır.
 
Aslan (29.10.2020)
Geleceğiniz ve şu an barındırdığınız ruhunuz bütünleşerek sizlere farklı bir kapının açılmasını sağlayacaktır. Kadersel tanışmalar hayatınızda büyük dönüşümlere gebe olabilir.
 
Balık (29.10.2020)
Hukuki süreçte askıda kalan beklediğiniz konularda olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Haklı davanızda sonuca ulaşıyorsunuz. İlişkinizde destekleyici etkiler bugün sizlerin yanında olacaktır. Küçük tartışmaları önemsemeden mutluluğunuza gölge düşmesine izin vermemelisiniz. 
 
Başak (29.10.2020)
İş değişikliği düşünüyor olabilirsiniz. Belki bir terfi haberiyle düşünceleriniz gerçekleşebilir. Şehir değişikliği konusunda partnerinizle sorun yaşayabilirsiniz. Gelecek planınızı birlikte değerlendirmeniz size farklı bir bakış açısı kazandırabilir.
 
Boğa (29.10.2020)
Geçmişte yaşanılan konular bugünlerde kapınızı tekrardan çalabilir. Arkadaşlık ilişkileriniz, sosyal çevrenizle alakalı geçmişten gelen bazı durumlar ya da şu anki yaşananlardan kaynaklı çeşitli gelişmeler olabilir.
 
İkizler (29.10.2020)
Gizli kapaklı işleri sevmiyor olabilirsiniz. Fakat arkanızdan gerçekleşen konuşmalar gerçeği yansıtmasa da üzülmenize neden olabilir. Bırakın konuşması gereken konuşsun. Sizlerin umursamazlığı en büyük ders olacaktır.
 
Koç (29.10.2020)
Sakin kalmalı ve gördüklerinizin ötesinde de birçok olay olabileceğini unutmamalısınız. Aile hayatınızda problemler yaşıyor olabilirsiniz. Objektif bakmayı denediğinizde ve empati kurduğunuzda birçok sorunu çözüme kavuşturduğunuzu göreceksiniz.
 
Kova (29.10.2020)
İletişim kurma yönteminiz çok önemli olacak. Sorunlarınızı iletişim kurma şeklinizle çok rahat çözebileceksiniz. Bugün sadece agresif yaklaşımlardan uzak durun. Parasal ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz.
 
Oğlak (29.10.2020)
Korkularınız sağlık kontrollerinizi aksatmanıza neden olabilir. Yoğun stresli yaşantınızda kendinize gerekli özeni göstermelisiniz. Çalışma ve iş hayatı bir yere kadar sizinle ama sağlık her an sizinle yürüyecektir.
 
Terazi (29.10.2020)
Bağışıklığınız hassas olabilir. Kendinize dikkat ederek soğuk algınlığına karşı bol c vitamini almalısınız. Duygularınız çelişkili bir kararda yanlış seçeneği işaretleyebilir. Yanlış olduğunu fark edince silip doğruyu işaretlemelisiniz. 
 
Yay (29.10.2020)
Geçmiş konularınızda oldukça hayalperest yaklaşım sergilemiş olabilirsiniz. Gerçekleri kabul etmemek ve kurgularınızın peşinden gitmek sizlere gerçekler yaşanınca ağır bir etki bırakmış olabilir. Hayal kurmak güzeldir fakat ona bağlı kalmak yaralayıcıdır. Sizler umutlarınızı gerçeğe dönüştürmek için çaba göstermelisiniz.
 
Yengeç (29.10.2020)
İlişki kurarken dikkatli olmanız gereken bir süreçtesiniz. Söylediklerinize, attığınız adımlara daha çok dikkat etmelisiniz. Bazı durumlarda hatayı sadece kendinizde aramamalısınız.

 

 

 

Haber Yazılımı